Policajac upisao prvi trijumf u sezoni

Futsaleri Policajca savladali su jučer na svom parketu Brotnjo sa 5:4 u još jednoj zanimljivoj futsal predstavi.

Imao je Policajac 4:1 na poluvremenu, a golove su postigli Dragan Verić, Slaviša Maksimović, Dejan Trifković i Dejan Pavlović. Jedini gol za Čitlučane postigao je iskusni Kristijan Pantić.

Kako se odvijala situacija tada i kako je teklo drugo poluvrijeme, malo je šta je slutilo da Brotnjo može da se vrati u meč, ali još jednom se Čitlučani nisu predali i sa dva brza gola u 29. minutu preko Kristijana Pantića i Vinka Prusine u potpunosti se vraćaju u utakmicu. Ipak, Dejan Trifković svojim drugim golom uspjeva da odbije taj nalet Čitlučana u 31. minuti, makar na momente.

Ponovo se gosti nisu predavali i ponovo su stigli na samo gol zaostatka kada je Ante Mušan pogodio, no nisu uspjeli stići do potpunog egala, tako da Policajac poslije dva remija u prva dva kola, dolazi i do prve pobjede.

POLICAJAC – BROTNJO 5:4 (4:1)
Sportska dvorana “Šoping centar”, Banja Luka
Gledalaca: 50
Sudije: Igor Puzović (Travnik) i Almedin Berilo (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Verić 1, 2:0 Maksimović 5, 2:1 Pantić 9, 3:1 Trifković 15, 4:1 Pavlović 20, 4:2 Pantić 29, 4:3 V. Prusina 29, 5:3 Trifković 31, 5:4 Mušan 36
Žuti kartoni: Glamočić (Policajac), Šunjić, Mušan, Pantić (Brotnjo)

POLICAJAC: Stanivuković, Trifković, Verić, Vučić, Pavlović, Radović, Stojanović, Đukarić, Maksimović, Nikić, Savić, Glamočić

BROTNJO: Miloš, Pantić, Mušan, A. Prusina, Šunjić, Bevanda, V. Prusina, T. Vučić, Raguć, K. Vučić, Šimić, Dujmović