Salines i Brotnjo podijelili bodove

FC Salines i MNK Brotnjo podijelili su bodove u meču pretposljednjeg, 17. kola Premijer futsal lige BiH, odigravši večeras u Tuzli neriješeno, 3:3.

FC Salines – MNK Brotnjo (arhiva)

Goste iz Čitluka je u prednost doveo Zvonimir Ćavar u 13. minutu, da bi stvari na početak, samo dva minuta kasnije, vratio Deni Imširović.

Već u 16. minutu Nikola Granić donosi novu prednost Brotnju, ali Salines se do odlaska na odmor drugim pogotkom Denija Imširovića ponovo vraća u utakmicu.

Pet minuta prije kraja preokret u korist Tuzlaka donosi njihov kapiten Denis Isanović, ali ni gosti ne posustaju, te konačnih 3:3 postavlja Darko Ivanković u 37. minutu.

Salines je u posljednjem kolu slobodan zbog odustajanja Leotara, dok Brotnjo u derbiju za treću poziciju dočekuje ekipu Centra.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

FC SALINES – MNK BROTNJO 3:3 (2:2)