Seljak pobjedom protiv Belog Anđela osigurao play-off

MNK Seljak ‘Livno – Bus’ slavio je večeras na svom terenu u utakmici pretposljednjeg, 17. kola Premijer futsal lige BiH protiv KMF Beli Anđeo rezultatom 4:2, i tako osigurao plasman u play-off.

MNK Seljak – KMF Beli Anđeo

Livnjaci su na odmor otišli sa prednošću od 2:0. Strijelci su bili Anđel Čolak već u prvom minutu i Nikola Ivković u posljednjim sekundama prvog dijela.

U 22. minutu na 3:0 povisuje Marin Sesar, a samo minut kasnije Beli Anđeo pogotkom iz penala smanjuje na 3:1. Strijelac je bio njihov kapiten Slaven Erić.

Osam minuta prije kraja gosti postižu još jedan pogodak i tako najavljuju uzbudljivu završnicu. Mrežu Seljaka za 3:2 zatresao je Miloš Dupor.

Ipak, domaći su mirno odigrali finiš susreta i u 36. minutu drugim pogotkom Nikole Ivkovića stigli do pobjede i konačnih 4:2.

U posljednjem kolu Seljak gostuje kod aktuelnog prvaka FC Mostar SG ‘Staklorad’, dok Beli Anđeo sezonu završava na domaćem terenu protiv fenjeraša Tanga.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

MNK SELJAK ‘LIVNO BUS’ – KMF BELI ANĐEO 4:2 (2:0)