Mostar SG remijem u Gračanici osigurao prvo mjesto pred play-off

MNK Kaskada iz Gračanice i aktuelni bh. prvak FC Mostar SG ‘Staklorad’ remizirali su večeras u meču pretposljednjeg, 17. kola Premijer futsal lige BiH, rezultatom 1:1.

MNK Kaskada – FC Mostar SG ‘Staklorad’

Prvi dio završen je vođstvom mostarske ekipe od 0:1, a jedini pogodak je u finišu prvog poluvremena postigao Nermin Kahvedžić.

Kaskada je u 37. minutu nakon pogotka iz kaznenog udarca poravnala na 1:1. Strijelac je bio Ibrahim Husejnović.

Mostarci se tako nisu uspjeli revanširati domaćoj ekipi za izbacivanje iz Kup-a BiH, ali su ovim remijem osigurali prvu poziciju pred play-off.

Kaskada u posljednjem kolu gostuje kod Zrinjskog u Mostaru, dok Mostar SG dočekuje ekipu Seljaka.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

MNK KASKADA – FC MOSTAR SG ‘STAKLORAD’ 1:1 (0:1)