Salines siguran protiv Belog Anđela na otvaranju drugog dijela

Večeras je utakmicom 10. kola između FC Salines i KMF Beli Anđeo u Tuzli počeo drugi dio Premijer futsal lige BiH za sezonu 2018/19. Domaćin je na kraju slavio sa 6:3.

FC Salines – KMF Beli Anđeo

Gosti su iznenadno poveli u 5. minutu susreta preko Dragiše Komarčevića, ali do odlaska na odmor “Jarčevi” golovima debitanta Armina Selimovića i iskusnog Maida Ramića preokreću rezultat u svoju korist.

U drugom minutu nastavka Beli Anđeo ponovo preko Komarčevića stiže do pogotka i izjednačenja na 2:2.

U 28. minuti Mirko Marinković donosi novu prednost Salinesu, ali samo dva minuta kasnije Davor Arnautović donosi još jedno poravnanje rezultata.

Ipak, par sekundi nakon toga kapiten Tuzlaka, Denis Isanović, ponovo svoju ekipu dovodi u prednost, a do kraja meča u strijelce se još dva puta upisuje Mirko Marinković i postavlja konačnih 6:3.

U narednom kolu Salines gostuje kod mostarskog Starog Grada, dok će Beli Anđeo biti domaćin Centru.

FC SALINES – KMF BELI ANĐEO 6:3 (2:1)