MNK Brotnjo

Vioska pobjeda Brotnja protiv Seljaka iz Livna

U Čitluku je danas odigrana utakmica 1. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Brotnjo – MNK Seljak Livno. Bolji su bili domaći malonogometaši, te su sa visokih 6:1 upisali prva 3 boda na domaćem terenu.

MNK Brotnjo – MNK Seljak (Foto: Događajnica)

Malonogometaši Brotnja danas su u GSD u Čitluku bili bolji od gostiju iz Livna, ekipe Seljaka, te sa visokih 6:1 upisali prva 3 boda u novoj sezoni.

Na odmor se otišlo sa rezultatom 3:0, a pogađali su Ćavar Zvonimir u 3. i u 12. minuti susreta, te Čolak Anđel u 19. minuti.

U 25. minuti Seljak uspjeva smanjiti rezultatsku prednost Brotnja preko Ivković Nikole. Igrao se 34. minut kada je Suton Marin povisuje rezultat Brotnja na 4:1, a Ćavar Zvonimir sa brza dva gola u 37. i 38. minuti utakmice postavlja rezultat na konačnih 6:1.