HFC Zrinjski

Zrinjskom bod iz Gračanice

Malongometni klub Kaskada i HFC Zrinjski otvorili su ovogodišnju sezonu Premijer futsal lige BiH. Oni su danas od 15 sati i 30 minuta odigrali utakmicu 1. kola u Gračanici, a utakmica je završena bez pobjednika 3:3.

HFC Zrinjski Mostar

U sportskoj dvorani Luke u Gračanici danas je odigrana utakmica 1. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Kaskada – HFC Zrinjski. Utakmica je završena rezultatom 3:3.

Na odmor se otišlo sa rezultatom 2:1, a u strijelce su se upisali Grozdanić Zoran za 0:1, a zatim Nurkić Zaim za 1:1, te Spahić Rahim za 2:1.

U 26. minuti novo izjednačenje donosi Sušac Ivan, a za 2:3 pogađa Grozdanić Zoran u 32. minuti utakmice. Opet u 17. minuti poravnanje Kaskadi donosi Spahić Rahim, što je bio i konačni rezultat utakmice.