Zrinjski pred finalni dvomeč Kup-a BiH trijumfovao protiv Kaskade

HFC Zrinjski iz Mostara sinoć je u okviru posljednjeg, 18. kola, ligaškog dijela Premijer futsal lige BiH slavio protiv MNK Kaskada iz Gračanice rezultatom 4:2 i tako na najbolji način najavio finalni dvomeč Kup-a BiH protiv istog protivnika.

HFC Zrinjski – MNK Kaskada

Na poluvremenu je bilo 2:0, strijelci za mostarsku ekipu bili su Darko Raguž i kapiten Ivan Drežnjak.

U 25. minutu na 3:0 povisuje Darko Raguž, svojim drugim pogotkom na meču.

Dva minuta kasnije gosti iz Gračanice preko Nermina Gazibegovića smanjuju na 3:1, a uzbudljivu završnicu par sekundi kasnije najavljuje Muhamed Musić, kada je pogodio za 3:2.

Ipak, pitanje pobjednika riješio je Ivan Drežnjak, također svojim drugim pogotkom na utakmici, u 33. minutu, kada je zatresao mrežu Kaskade za konačnih 4:2.

Zrinjski će u play-off sa druge pozicije i svog protivnika čeka u polufinalu doigravanja, dok je Kaskada završila sezonu u Premijer futsal ligi BiH na sedmoj poziciji.

Isti rivali će se u Mostaru sastat i u srijedu, 27. marta, u prvom meču finala Kup-a BiH, dok je revanš sedam dana kasnije u Gračanici.

Konačnu tabelu ligaškog dijela Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

HFC ZRINJSKI – MNK KASKADA 4:2 (2:0)