FC Centar

OSLABLJENI CENTAR GURNUO BRČKO ZDRAVLJE NA KORAK DO ISPADANJA

Brčko Zdravlje je doživilo veoma nezgodan poraz na domaćem parketu od znatno oslabljene ekipe Centar. Brčaci su se ovim porazom približili povratku u 1.ligu Republike Srpske.

Brčko je bilo pod imperativom pobjede ,jer su im bodovi bili neophodni za opstanak, dok je Centar poprilično rasterećeno nastupio. Najviše su im nedostajali Anel Radmilović i prvi strijelac Handžić ali se to na kraju nije odrazilo na konačan rezultat.

Nakon prvog dijela nije bilo golova, da bi Bilal Jelić postigao svoj prvi od dva gola u 25.minutu. Domaći su nastavili sa napadima ali bezuspješno. Tri minuta prije kraja Jelić postiže drugi gol za 2:0. Domaćin kreće na sve ili ništa i to daje rezultat u 39.minutu kada postižu gol preko Savića. Međutim , u zadnjim trenucima meča mladi Bogilović pogađa za konačnih 1:3 za Centar.

Centar u sledećem kolu dočekuje MNK Seljak, a Brčko putuje u Nevesinje da traži bodove spasa ako ga opšte ima. Tenutno su predzadnji na tabeli i zaostaju čak 7 bodova od desetoplasiranog Leotara.